21.04.2016  |  www.jmkfs.cz

Regions´ Cup - nominace na první utkání na Vysočině

Regions´ Cup - nominace na první utkání na Vysočině

B r n o / B l a n s k o - Včera byla zveřejněna nominace výběru Jihomoravského kraje na první utkání moravské části národní kvalifikace na Regions´ Cup. Z našeho A mužstva v něm figuruje čtveřice hráčů, do kádru se však dostal pouze útočník Jan Trtílek. Z nominace vypadl zraněný brankář David Juran.

 
 
V moravském semifinále se výběr Jihomoravského kraje utká v Polné s domácím výběrem Vysočiny. Hrát se bude ve středu 27. dubna od 17:30.

Regions´ Cup 2016/2017

Národní část, semifinále Morava
Středa 27. dubna, 17:30, Polná
Výběr Vysočiny - Výběr Jihomoravského kraje

Nominace amatérské reprezentace JmKFS

Brankáři: Petráš Martin (FK Hodonín), Šebela Tomáš (TJ Sokol Tasovice)

Hráči do pole: Kršák Michael, Šíp Petr, Kugler Michal (FC Slovan Rosice), Svoboda Petr (SK Moravská Slavia Brno), Trtílek Jan (FK Blansko), Hrazdílek Lukáš, Kirschner Petr, Paul Miroslav, Švarc Roman (TJ Sokol Tasovice), Fojtík Petr, Holešinský Radim (FK Hodonín), Ryšavý Vlastimil (FC Sparta Brno), Žoček Miloš (TATRAN Rousínov) Zůbek Tomáš, Kasala Petr (TJ Slovan Bzenec), Mičko Jakub (SK Olympia Ráječko)

Náhradníci: Bednář Jindřich (SK Olympia Ráječko), Gromský Petr, Müller David, Šplíchal Jakub (FK Blansko), Selinger Tomáš, Pazourek David (FC Slovan Rosice), Hrobař Robin (TJ Sokol Tasovice), Martin Handl (SK Moravská Slavia Brno)

Realizační tým

Hlavní trenér: Stanislav Schwarz, asistenti: Michal Kugler, Valdemar Horváth
Vedoucí mužstva: Petr Čejka
Manager: Lubomír Němec
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu