21.04.2016  |  www.jmkfs.cz

Regions´ Cup - nominace na první utkání na Vysočině

B r n o / B l a n s k o - Včera byla zveřejněna nominace výběru Jihomoravského kraje na první utkání moravské části národní kvalifikace na Regions´ Cup. Z našeho A mužstva v něm figuruje čtveřice hráčů, do kádru se však dostal pouze útočník Jan Trtílek. Z nominace vypadl zraněný brankář David Juran.

V moravském semifinále se výběr Jihomoravského kraje utká v Polné s domácím výběrem Vysočiny. Hrát se bude ve středu 27. dubna od 17:30.

Regions´ Cup 2016/2017

Národní část, semifinále Morava
Středa 27. dubna, 17:30, Polná
Výběr Vysočiny - Výběr Jihomoravského kraje