26.07.2017  |   Vedení FK Blansko

Za Petrem Strejčkem

B l a n s k o - Ve věku 75 let zemřel ve čtvrtek 20. července po dlouhé těžké nemoci dlouholetý člen a funkcionář Výkonného výboru Spartaku ČKD Blansko pan Petr Strejček.

Petr Strejček se narodil 27. dubna 1942 v Lažánkách. V místním klubu prožil svoji fotbalovou kariéru. Jako zaměstnanec strojírenského podniku ČKD Blansko se stal členem oddílu kopané. V lednu 1980 byl zvolen do VV tohoto klubu. Od roku 1982 do roku 1986 byl místopředsedou klubu, od ledna 1986 byl zvolen předsedou po legendárním Miloši Vonešovi. Když ho v roce 1989 v předsednické funkci vystřídal Jiří Bouda, pokračoval v práci ve výboru až do roku 1996, kdy ukončil svoji funkcionářskou činnost.

Pane Strejčku, odpočívejte v pokoji. Vedení FK Blansko Vám děkuje za vše, co jste pro blanenskou kopanou vykonal.

Vedení FK Blansko zároveň touto cestou vyjadřuje rodině a všem pozůstalým upřímnou soustrast.