20.09.2017  |  Deník/Stanislav Šindelka, Foto: Barbora Tóthová

Napsali o nás: Na stadionu na Údolní opraví tribunu

Napsali o nás: Na stadionu na Údolní opraví tribunu

B l a n s k o - Ještě letos na jaře se v Blansku na stadionu na Údolní ulici hrála třetí fotbalová liga. V ní se ovšem hráčům FK Blansko příliš nedařilo. Po sestupu chodí místní jen na divizní zápasy. Jenže zázemí stadionu pomalu nestačí ani na okresní přebor. Tribuna blanenského fotbalového stánku je totiž už léta ve velmi špatném stavu.

 
 
Fanoušci se však ještě letos dočkají lepšího zázemí. Při opravě fotbalové tribuny počítá město s částkou do dvou milionů korun. „Tribuna je zchátralá. Kvůli špatnému odvodnění teče voda přímo pod ni. Opravit potřebují také betonové schody. Počítáme i s výměnou sedaček,“ uvedl blanenský místostarosta a zároveň předseda FK Blansko Jiří Crha.

Kapacita tribuny zůstane podle Crhy stejná. Do práce se mají dělníci pustit začátkem října. „Příští týden vybereme stavební firmu. Pokud se nestane nic mimořádného, začne rekonstrukce začátkem října,“ dodal šéf městské společnosti Služby Blansko Jiří Charvát. Ta se stará o sportoviště ve městě.

V těchto dnech dělníci dokončují opravy vstupu do sportovní haly ASK Blansko v ulici Mlýnská. Přijdou na 210 tisíc korun.

Autor: Deník/Stanislav Šindelka
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu