B l a n s k o - V posledním utkání A týmu proti Slovanu Bzenec byl za autora nepřesné zpětné přihrávky při vedoucí brance hostů chybně označen záložník FK Blansko Lukáš Závodný.
Jak jednoznačně prokázal záběr blanenské televize Videožurnál (čas: 0:42 - 0:55), míč jako poslední zasáhl hostující hráč č. 14 Jiří Jüstel. Střelec branky Petr Kasala byl díky této skutečnosti v jednoznačném ofsajdovém postavení a jeho branka tak neměla být uznána. O zákrocích na střídajícího Dominika Šmerdu (čas: 2:58 - 3:20), kdy se domácí dožadovali odpískání pokutového kopu, si udělejte úsudek sami.

Touto cestou se Lukáši Závodnému za původní chybně uvedenou informaci omlouváme.

Autor: Boris Hasa

Reportáž z utkání