20.01.2018  |  Michal Ježek

Vyhlášení fotbalisty roku 2017 okresu Blansko

Vyhlášení fotbalisty roku 2017 okresu Blansko

B l a n s k o - Vyhlášení nejlepších fotbalistů, trenérů a rozhodčích blanenského okresu za uplynulý rok 2017 proběhlo v pátek 12.ledna v Boskovicích. Z vítězství v jednotlivých anketách se mohlo radovat několik hráčů či funkcionářů FK Blansko. Do Síně slávy byl uveden dlouholetý hráč, trenér a současně sekretář okresního fotbalového svazu pan Miloš Jarůšek.

 
 
Konečné výsledky vypadají následovně:

MUŽI
1.Traxl Zdeněk FK Černá Hora 135 bodů
2.Trtílek Jan FK Blansko 124 bodů
3.Šplíchal Jakub FK Blansko 99 bodů
4.Matuška Jan Rudice 86 bodů
5.Sehnal Martin SK Olympia Ráječko 85 bodů
6.Keprt Daniel SK Olympia Ráječko 84 bodů
7.Vorlický Jiří ml. TJ Sokol Bořitov 77 bodů
8.Mičko Jakub SK Olympia Ráječko 68 bodů
9.Martínek Lukáš FC Boskovice 67 bodů
10.Chloupek Luboš FK Blansko 66 bodů
11.Stara Jan FC Boskovice 63 bodů
12.Macháček Libor FK Rájec-Jestřebí 56 bodů
13.Kratochvíl Jiří FK Blansko 49 bodů
14.Jarůšek Tomáš TJ Vilémovice 47 bodů
15.-16.Sedlák Jakub SK Olympia Ráječko 46 bodů
15.-16.Tenora Jakub TJ Sokol Skalice 46 bodů
17.Gracias Tomáš FK Kunštát 44 bodů
18.Krátký Marek TJ Šošůvka 40 bodů
19.Kasálek Martin TJ Vilémovice 38 bodů
20.Loukota Ivo FK Kunštát 37 bodů
21.Daněk Michal FC Boskovice 31 bodů
22.Václavek Ondřej FC Boskovice 30 bodů
23.-24.Přikryl Roman TJ Vavřinec 28 bodů
23.-24.Přikryl Tomáš TJ Sokol Vísky 28 bodů
25.Záleský David FK Blansko 26 bodů
26.Vach Tomáš FK Adamov 25 bodů
27.Fadrný Martin TJ Sokol Skalice 22 bodů
28.-29.Jonáš Pavel FK Černá Hora 21 bodů
28.-29.Pšikal Jan FK Blansko 21 bodů
30.-31.Štencl Marek FK Kunštát 19 bodů
30.-31.Švihálek Martin TJ Vilémovice 19 bodů
32.-33.Klíma Pavel TJ Sokol Olomučany 18 bodů
32.-33.Opletal Petr TJ Vilémovice 18 bodů
34.Stehlík Karel AFK Letovice 17 bodů
35.Pernica Viktor SK Jedovnice 16 bodů
36.-39.Dvořák Ladislav TJ Sokol Kořenec 13 bodů
36.-39.Kubíček Michal FC Olešnice 13 bodů
36.-39.Vašák Miloš TJ Sokol Lažánky 13 bodů
36.-39.Zouhar Vojtěch SK Sokol Lipovec 13 bodů
40.Polák Radim TJ Sloup 12 bodů
41.-42.Málek Kamil TJ Sokol Lažánky 11 bodů
41.-42.Tesař Patrik TJ Malá Haná Knínice 11 bodů
43.Beránek Ivan TJ Sokol Olomučany 10 bodů
44.Žáček Pavel TJ Sokol Drnovice 2 body
45.Alexa Jaroslav TJ Voděrady 1 bod

DOROSTENECI
1.Feik Tomáš FK Blansko 24 bodů
2.Prudil David FK Blansko 12 bodů
3.Hlaváček Roman FC Boskovice 10 bodů
4.-6.Borek Jiří FC Boskovice 9 bodů
4.-6.Havelka Jan FC Boskovice 9 bodů
4.-6.Nešetřil Petr FK Blansko 9 bodů
7.-8.Němec Richard FK Blansko 7 bodů
7.-8.Šmerda Dominik FK Blansko 7 bodů
9.Veselý Zdeněk FK Blansko 6 bodů
10.-15.Dovrtěl Radek FK Rájec-Jestřebí 4 body
10.-15.Holík Tomáš FK Kunštát 4 body
10.-15.Kakáč Petr TJ Vavřinec 4 body
10.-15.Kučera Lukáš TJ Vilémovice 4 body
10.-15.Novotný Tomáš Žijeme hrou 4 body
10.-15.Sotolář Vojtěch TJ Rakovec Kotvrdovice 4 body
16.-21.Kadlec Matěj SK Olympia Ráječko 3 body
16.-21.Lajšner Matěj TJ Malá Haná Knínice 3 body
16.-21.Maška David SK Olympia Ráječko 3 body
16.-21.Perout Jiří SK Olympia Ráječko 3 body
16.-21.Pokorný Miloš FC Boskovice 3 body
16.-21.Sedláček Filip Žijeme hrou 3 body
22.-26.Krátký Jan TJ Rakovec Kotvrdovice 2 body
22.-26.Res Radim TJ Rakovec Kotvrdovice 2 body
22.-26.Souček Jan SK Olympia Ráječko 2 body
22.-26.Souček Radek FK Blansko 2 body
22.-26.Šafr Matěj FC Boskovice 2 body
27.-31.Formánek Walter SK Sokol Lipovec 1 bod
27.-31.Letfus David FC Boskovice 1 bod
27.-31.Letfus Matěj TJ Malá Haná Knínice 1 bod
27.-31.Štěpánek Filip FK Blansko 1 bod
27.-31.Vlach Jan TJ Sokol Drnovice 1 bod

ŽÁCI
1.Blaha Jan Žijeme hrou 16 bodů
2.Čejka František FC Boskovice 15 bodů
3.Fojt Patrik FK Rájec-Jestřebí 10 bodů
4.-5.Lůdl Patrik FK Blansko 9 bodů
4.-5.Souček Jan SK Olympia Ráječko 9 bodů
6.-8.Grepl Roman TJ Sokol Benešov 6 bodů
6.-8.Koňařík Daniel FK Blansko 6 bodů
6.-8.Průchová Alžběta SK Sokol Lipovec 6 bodů
9.-12.Baňa Dominik Žijeme hrou 5 bodů
9.-12.Opluštil Libor FC Boskovice 5 bodů
9.-12.Schich Jan SK Cetkovice 5 bodů
9.-12.Zouhar Dominik SK Sokol Lipovec 5 bodů
13.-18.Alexa Štěpán FC Boskovice 4 body
13.-18.Martinásek Ondřej FK Blansko 4 body
13.-18.Nejezchleb David SK Jedovnice 4 body
13.-18.Pavlík Vojtěch FK Blansko 4 body
13.-18.Zouhar Dominik FK Blansko 4 body
13.-18.Zouhar Vojtěch SK Sokol Lipovec 4 body
19.-22.Barák Matyáš TJ Sokol Olomučany 3 body
19.-22.Jež Adam AFK Letovice 3 body
19.-22.Měkota Eliáš TJ Malá Haná Knínice 3 body
19.-22.Tetur Matěj SK Jedovnice 3 body
23.-25.Janků Radek Žijeme Hrou 2 body
23.-25.Palacký Patrik SK Olympia Ráječko 2 body
23.-25.Šamšula Filip AFK Letovice 2 body
26.-33.Baudyš Michal TJ Ostrov 1 bod
26.-33.Bednář Šimon SK Moravan Svitávka 1 bod
26.-33.Hédl Tomáš FK Černá Hora 1 bod
26.-33.Lexman Michal TJ Malá Haná Knínice 1 bod
26.-33.Různar Štěpán AFK Letovice 1 bod
26.-33.Španělová Veronika Žijeme hrou 1 bod
26.-33.Toman Tomáš Žijeme hrou 1 bod
26.-33.Všianský Adam FC Boskovice 1 bod

HRÁČI PŘÍPRAVKY
1.Brázda Jan FK Blansko 12 bodů
2.Doležel Marek FK Blansko 9 bodů
3.-5.Fiala Martin FC Boskovice 8 bodů
3.-5.Pelíšek Jan AFK Letovice 8 bodů
3.-5.Sedláček Martin SK Jedovnice 8 bodů
6.-8.Dračka David SK Olympia Ráječko 7 bodů
6.-8.Lepka Adam AFK Letovice 7 bodů
6.-8.Sedláčková Jana SK Jedovnice 7 bodů
9.-10.Kopecký Krištof SK Olympia Ráječko 6 bodů
9.-10.Matal Matyáš FK Blansko 6 bodů
11.-12.Brumovský Miroslav FK Rájec-Jestřebí 5 bodů
11.-12.Kolář Šimon ASK Lipůvka 5 bodů
13.-18.Bílek Vojtěch SK Moravan Svitávka 4 body
13.-18.Doležal Lukáš Žijeme hrou 4 body
13.-18.Fadrný Jan Žijeme hrou 4 body
13.-18.Nejezchleb Adam FK Blansko 4 body
13.-18.Odehnal Marek TJ Šošůvka 4 body
13.-18.Prokeš Adam SK Sokol Lipovec 4 body
19.-26.Chmelíček Simon FK Kunštát 3 body
19.-26.Jakubec Jiří FC Boskovice 3 body
19.-26.Majdl Antonín AFK Letovice 3 body
19.-26.Mikulášek David TJ Šošůvka 3 body
19.-26.Müller Patrick FC Boskovice 3 body
19.-26.Polzer Tomáš FK Adamov 3 body
19.-26.Šimek Patrik TJ Sokol Olomučany 3 body
19.-26.Vintr Štěpán SK Jedovnice 3 body
27.-32.Burget Vilém TJ Ostrov 2 body
27.-32.Hodáňová Klára ASK Lipůvka 2 body
27.-32.Janků Radim SK Sokol Lipovec 2 body
27.-32.Kejík Dominik FC Boskovice 2 body
27.-32.Kotek Tomáš Žijeme hrou 2 body
27.-32.Skoumal Jáchym FK Adamov 2 body
33.-34.Janča Jakub FK Kunštát 1 bod
33.-34.Staněk Lukáš AFK Letovice 1 bod

TRENÉŘI
1.Veselý Zdeněk FK Blansko 24 bodů
2.Helán Pavel TJ Vysočany 21 bodů
3.Vašíček Petr SK Olympia Ráječko 15 bodů
4.Havlíček Jan FC Boskovice 13 bodů
5.Šenkeřík Michal FK Blansko 10 bodů
6.Peša Milan FC Olešnice 8 bodů
7.-9.Pokoj Jiří st. SK Olympia Ráječko 6 bodů
7.-9.Šmerda Josef FK Blansko 6 bodů
7.-9.Traxl Zdeněk FK Černá Hora 6 bodů
10.Hruška Ondřej FK Kunštát 5 bodů
11.-13.Čejka Marek FC Boskovice 4 body
11.-13.Kasálek Martin TJ Vilémovice 4 body
11.-13.Matuška Robin SK Olympia Ráječko 4 body
14.-18.Kužel Josef TJ Sokol Skalice 3 body
14.-18.Měkota Tomáš TJ Malá Haná Knínice 3 body
14.-18.Novák Libor TJ Vavřinec 3 body
14.-18.Pešička Jakub SK Jedovnice 3 body
14.-18.Pokoj Jiří ml. TJ Sokol Olomučany 3 body
19.-25.Kupsa Vladan FK Rájec-Jestřebí 2 body
19.-25.Loukota Petr FK Kunštát 2 body
19.-25.Pavel Martin Žijeme hrou 2 body
19.-25.Šedivý Jiří FC Boskovice 2 body
19.-25.Ševčík Stanislav TJ Sokol Velké Opatovice 2 body
19.-25.Válek Michal TJ Rakovec Kotvrdovice 2 body
19.-25.Vrba František SK Sokol Lipovec 2 body
26.Hájek Michal SK Doubravice 1 bod

ROZHODČÍ
1.Vafka Jan 25 bodů
2.Nejezchleb Miroslav 24 bodů
3.Hlubinka Jakub 23 bodů
4.Strya Milan 19 bodů
5.-6.Manoušek Radim st. 10 bodů
5.-6.Zukal Ladislav 10 bodů
7.-8.Fadrný Jiří 9 bodů
7.-8.Kosička Libor 9 bodů
9.-12.Brach Pavel 4 body
9.-12.Jalový Josef 4 body
9.-12.Pivoda Martin 4 body
9.-12.Růžička Aleš 4 body
13.Korčák Jaroslav 3 body
14.-17.Barák Hynek 2 body
14.-17.Cápal Roman 2 body
14.-17.Ježek Michal 2 body
14.-17.Ondráček Libor 2 body
18.-20.Burgr Štěpán 1 bod
18.-20.Mrázek Marek 1 bod
18.-20.Reschovský Michal 1 bod

 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu