22.05.2018  |  Michal Ježek

Středa ve znamení mládežnického fotbalu

B l a n s k o - Poměrně nabité středeční odpoledne čeká na blanenská mládežnická družstva v domácím prostředí. Předehrávané 30. kolo Moravskoslezské dorostenecké divize nabídne dva zápasy blanenských hráčů s Vyškovem na stadionu na Údolní. Na Mlýnské ulici bude sehráno semifinále krajského poháru starších žáků mezi Blanskem a Svratkou Brno.

Dorostenci se naposledy v domácím prostředí představili v sobotu 19. května, kdy se radovali ze dvou výher proti Velkému Meziříčí. 4 dny po těchto tříbodových počinech se na stadionu na Údolní představí znovu. Soupeřem Blanska bude Vyškov, kterému ve starším dorostu patří poslední místo a v mladším 10. příčka. Velkým favoritem tak budou domácí hráči, kteří budou usilovat o udržení 1. a 2. pozice v divizních tabulkách.

Utkání staršího dorostu začíná ve 14:45 hod., mladší se poté představí od 17 hodin.

Po úspěšném čtvrtfinále krajského poháru se Spartou Brnou nastoupí blanenští starší žáci v semifinálové fázi proti dalšímu brněnskému klubu. Soupeřem našeho mužstva bude celek Svratky Brno, který působí v krajském přeboru.

Začátek utkání je naplánován na 17 hodin na stadionu na Mlýnské.

Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu