B l a n s k o - Další dvě vítězství si na své konto v minulém týdnu připsali mladší žáci FK APOS Blansko. Týmům Boskovic a Hrušovan celkově nastříleli 18 branek.
21. kolo krajského přeboru žáků
mladší žáci
FK APOS Blansko - FC Forman Boskovice 5:1 (4:0)
Branky:
Vintr 3, Zmeko O., Souček
Sestava: Zemach - Študent, Maňoušek (C), Blažek, Kohút - Závodný, Šíbl, Souček, Loula - Zmeko O., Vintr
Náhradníci: Zmeko D., Kala, Hoferek, Sedlák, Bandy
Trenér: Michal Šenkeřík

K derby jsme nastoupili jako favorit, ale pohlednou hru jsme moc neviděli. V zakončení jsme se prosadili, mohli jsme i více. Mnohým však nebylo souzeno a tak skóre je takové, jaké je.

22. kolo krajského přeboru žáků

mladší žáci
FK APOS Blansko - Hrušovany nad Jevišovkou 13:1 (5:0)
Branky:
Zmeko O. 5, Vintr 2, Kohůt 2, Študent, Souček, Zemach, Závodný
Sestava: Borek - Zmeko D., Zemach, Študent, Kohút - Závodný, Šíbl, Souček, Loula - Zmeko O., Vintr (C)
Náhradníci: Kala, Sedlák, Hoferek
Trenér: Michal Šenkeřík

Soupeře z konce tabulky bylo povinností doma porazit. Spousta nastřelených tyček a vynikající brankář hostů omezili výsledný stav. Kluky musím pochválit za provedení některých akcí, zvláště pak standardních situací. Dalším tříbodovým ziskem jsme si pojistili vedoucí pozici v tabulce, tři těžké zápasy nás však ještě čekají.

Michal Šenkeřík

Další podrobnosti naleznete zde: http://www.fkblansko.estranky.cz/