03.06.2019  |  MJ, Foto: Josef Kratochvíl

Poslední domácí zápasy sezóny jsou tady! Muži dnes přivítají Nové Sady, dorostenci se ve středu utkají se Sigmou

Poslední domácí zápasy sezóny jsou tady! Muži dnes přivítají Nové Sady, dorostenci se ve středu utkají se Sigmou

B l a n s k o - Poslední domácí zápasy probíhající fotbalové sezóny 2018/2019 čekají na blanenské muže a dorostence v tomto pracovním týdnu. Muži hrají své utkání již dnes od 17:30 hod. na Údolní proti olomouckým Novým Sadům. Dorostenci se představí zítra odpoledne, kdy na stejném stadionu přivítají mužstva Sigmy Olomouc "B".

 
 
Muži již mají za sebou titulové oslavy po pátečním utkání s Havlíčkovým Brodem, který porazili 5:0. Dnes je čeká soupeř podobných kvalit ze spodní poloviny tabulky, jenž stále bojuje o záchranu v soutěži a do utkání dá jistě všechnu energii. V posledním vzájemném utkání, hraném na začátku listopadu vyhrálo Blansko přesvědčivě na půdě soupeře 7:0. Uvidíme, zda se podobného výsledku dočkáme i v Blansku.

Dorostenci se porvou o jedny z posledních bodů se silnou Sigmou Olomouc "B". Ve středu odpoledne se nejprve představí mladší dorost, který bude sbírat cenné zkušenosti proti nabitému mužstvu soupeře. V zápase staršího dorostu bychom si přáli vidět vyrovnaný a pohledný duel 4. se 3. týmem tabulky. Starty zápasů ve 13:45 a 16:00.

 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu