16.07.2019  |  MJ

Vítězství nad Slováckem B zajistili Ordoš a Štrombach, příprava pokračuje ve středu s Velkou Bíteší

B l a n s k o - Druhé vítězství v přípravě si muži FK Blansko připsali v sobotním duelu s 1. FC Slovácko B. Gólově se prosadili Michal Ordoš a David Štrombach, čímž stanovili výsledek utkání na 2:0. Trenér Zbořil mluvil o zápase takto: "Jsme ve fázi přípravy, kdy točíme hodně hráčů a zkoušíme různé varianty sestavy. I tak si ale myslím, že vítězství mělo být výraznější, protože jak ve středu proti Znojmu, tak i dnes jsme hodně šancí neproměnili."

Další přípravné duely čekají na blanenské hráče již v tomto týdnu!

Ve středu 17. července se utkají od 18:00 hod. s Velkou Bíteší na hřišti v Moravských Knínicích. V sobotu 20. července se střetnou s dalším divizním mužstvem, kterým je 1. HFK Olomouc. Utkání bude sehráno v Dědicích (okres Vyškov) s úředním začátkem v 17 hodin.

Příprava mužů bude uzavřena ve středu 24. července v Žebětíně, kde se naše mužstvo střetne od 18:00 hod. se Startem Brno. Duel s 1. FC Zbrojovkou Brno B byl zrušen, jelikož již v sobotu 27. července zajíždí Blansko k předkolu MOL Cupu do Skaštic. Tento zápas začne v 17 hodin.