19.11.2019  |  Kryštof Severa

Přijďte se rozloučit s podzimem! Blansko hostí v přátelském zápase MFK Vyškov!

B l a n s k o - V sobotu skončila MSFL a už zítra čeká fotbalisty FK Blansko další zápas. Aby mohli trenéři vidět v akci i nepříliš vytěžované hráče, tak vedení nelenilo a domluvilo přátelský zápas s MFK Vyškov.

Vyškov asi netřeba blíže představovat, tým z nedalého města potkali svěřenci Zbyňka Zbořila hned na úvod sezóny a výhru 3:1 komentoval kouč Blanska následovně: „Měli jsme velký respekt k soupeři i soutěži, ale na druhou stranu jsme chtěli vstoupit úspěšně do nové sezóny. První kola bývají spíše o bojovnosti a chtění, než o nějaké velké fotbalové kvalitě a to se potvrdilo i dnes,“ byl si Zbořil vědom kvalit soupeře.

Blansko vede prozatím MSFL, Vyškov se nachází na desáté příčce, což však před tímto přátelským duelem nic zásadního neznamená, neboť oba trenéři budou chtít určitě vyzkoušet různé nestanartní herní varianty. Zápas začíná v 18:00 na umělé trávě na ulici Mlýnské.