29.01.2020  |  Kryštof Severa

Další posila v boji o druhou ligu. Do Blanska přichází exligový záložník Haris Harba

B l a n s k o - Blansko nekončí v posilování na jarní část sezóny. Z Vyškova přichází záložník Haris Harba. Autor 25 branek v nejvyšší české soutěži si odbyl premiéru už o víkendu proti 1. HFK Olomouc, kde se prezentoval dvěma góly.

Majitel 101 zápasů ve FORTUNA Lize přichází z nedalekého Vyškova, kde rodák z Foči odehrál na podzim devět zápasů a v nich vsítil čtyři branky. „Je to rozdílový hráč. V každém případě svou kvalitu předvedl hned v prvním poločase, co za nás odehrál. Bylo vidět, že má týmu co nabídnout a my budeme jen doufat, že nám svou kvalitu předvede i na jaře v ostrých zápasech,“ komentoval jeho vystoupení v prvníl duelu za Blansko trenér Zbyněk Zbořil.

Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu