02.03.2020  |  Miroslav Mazal/deník.cz

Prostějov v generálce jen remizoval. Aspoň víme, na čem pracovat, řekl Šustr

V generálce na start jarní části sezony remizovali prostějovští fotbalisté s Blanskem 2:2. Kandidát na postup do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na Hané ukázal velkou kvalitu.

„Soupeř byl mnohem kvalitnější než třeba Frýdek-Místek, nicméně my jsme trochu vypadli z role, kterou jsme chtěli hrát. Chyběla nám lehkost a od některých hráčů i větší nasazení. Myslím, že jsme zápas zvládli pod svoje možnosti,“ hodnotil na klubovém webu trenér 1. SK Prostějov Pavel Šustr.

Všechny góly padly v první půli. Po srovnání Koudelky z penalty poslal domácí do vedení Šteigl, jenže poslední slovo měl o dvě minuty později Harba.

„Jsme rádi, že jsme takový zápas sehráli teď, aspoň víme, na čem máme pracovat. Nebudeme uspokojeni a máme ještě týden na to, abychom věci, které nám nešly, zlepšili,“ prohlásil Šustr.

Jeho svěřenci vstoupí do jara v sobotu ve 14.30 na domácím stadionu proti Ústí nad Labem. Blansko se o den později v Moravskoslezské fotbalové ligy potká s Uničovem na jeho půdě.

Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu