B l a n s k o - Exhibiční utkání spojené s rozloučením Tomáše Klevety s aktivní kariérou absolvují tuto neděli fotbalisté FK APOS Blansko. Jejich soupeřem bude výběr týdeníku Zrcadla blanenska a boskovicka.
V dresu Zrcadlo Teamu se mimo jiné představí tito hráči:
Radim Polák, Tomáš Kleveta, Libor Škvarenina, Petr Vašíček, Lukáš Martínek, Antonín Preč, Jiří Janíček, Vlastimil Bárta, Jan Sehnal, Martin Bartoš, Jaroslav Kopecký a další.
Z lavičky tým povedený zraněná ikona Boskovic Jiří Vorlický.

Utkání proti Zrcadlo Teamu je na programu tuto neděli 18. července s výkopem v 17:00 a odehraje se na novém travnatém hřišti ve Vavřinci.