07.09.2010  |  Boris Hasa

Hráli jsme lépe takticky, říká David Bednář

Hráli jsme lépe takticky, říká David Bednář

B y s t r c / B l a n s k o - Jeho branka znamenala definitivní pojistku tří bodů. Záložník David Bednář se trefil také do sítě Bystrce a se třemi brankami vede týmovou tabulku střelců.

 
 
„Hráli jsme dobře dopředu i dozadu. Je pravda, že hodně šancí jsme neproměnili, ale naše hra byla dobrá a zasloužené jsme vyhráli. Bystrci odešli klíčový hráči, jako třeba Šíma, nebo Veselý. Mají problém dávat góly, což se i v tomto zápase projevilo. Měli tři šance, které vyřešili špatně,“ všiml si při hodnocení David Bednář.

Blansko vůbec poprvé v nové sezóně odehrálo zápas s nulou v zádech. „Poprvé nastoupil od začátku Michal Hájek. Ten odehrál dobrý zápas. Povedlo se to ale dá se říci všem. Hráli jsme lépe takticky, dobře se posouvali, takže výborný výkon,“ dodal spokojeně blanenský kapitán.

Kreativní záložník si velmi pochvaluje spolupráci s útočníkem Janem Karáskem, který v Bystrci zaznamenal vítěznou branku. „Hraje se mi s ním dobře, je to pravý opak mě. Vleze do všeho a vybojuje spoustu balónů, což já ne. Z toho pramenil i jeho gól, kdy na něm visel hráč a on dorážel do prázdné branky, kdy ho znovu vybojoval. Kdybych tam byl já, tak bych to asi nedal,“ přiznal sympaticky David Bednář.

Sobotní vítězství je také ideálním vykročením do anglického týdne. Další zápas totiž blanenské fotbalisty čeká již zítra, kdy zajíždí na půdu Otrokovic. „Hrál jsem tam asi dvakrát a nikdy to z mé strany nebylo ideální. Určitě ten zápas bude hodně těžký. Potom máme doma Rosice, což je také obrovsky těžký soupeř. Proto je dobře, že se nám teď podařilo vyhrát a dá se říct, že si můžeme dovolit nějakou ztrátu,“ dodal David Bednář.

Celý rozhovor s Davidem Bednářem si můžete poslechnout zde: http://www.fkblansko.cz/archiv_audio.asp?...
Související články

Reportáž

Další

Audio

  • Roman Šindelka po Bystrci
    This div will be replaced
Aktuální články
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu