B L A N S K O - Těsně před uzávěrkou přestupního termínu doznal kádr fotbalistů FK APOS Blansko několika změn. Tou nejdůležitější je odchod útočníka Martina Sehnala do týmy FC Dosta Bystrc.
Po dohodě hráče s klubem byl Martin uvolněn na hostování do 31. 12. 2009. Dres našeho týmu naopak oblékne 28letý stoper Radim Vlček. Ten však bude trenéru Zbořilovi k dispozici po vyřízení osobních záležitostí až pro domácí utkání s Napajedly. I v tomto případě se jedná o hostování do konce tohoto kalendářního roku. Do týmu SK Olympia Ráječko se po vzájemné dohodě vrátil obránce Ondřej Španěl, opačným směrem, ovšem do B týmu, putuje blanenskému divákovi důvěrně známý řízný bek Jiří Pokoj.