B l a n s k o - Sobotní turnaj mladších žáků Litostroj power ČKD Blansko Engineering Cup 2011, který se konal v hale TJ ČKD Blansko vyhrály Bohunice, když ve finále porazily mladší žáky FK APOS Blansko, ročník 98.
Sobotního turnaje LITOSTROJPOWER ČKD BLANSKO ENGINEERING CUP 2011 mladších žáků se v hale TJ ČKD Blansko zúčastnilo 8 mužstev divizních a krajských soutěží. Zápasy se hrály v dobrém tempu a přinesly zajímavou podívanou.

Náš klub byl zastoupen dvěma celky - starší ročníku 1998 a mladší kadeti ročníku 1999, kterým vypomohli přípravkáři Richard Němec,Zdeněk Veselý a Radim Ševčík. Osobně jsem byl překvapen výkonem těchto tří hráčů. Ševa byl nejatraktivnějším hráčem, Richard překvapil svým důrazem a nebojácností, no a Zdenda toto mužstvo držel svými zákroky v brance.

U starších dominoval Filip Blažek, který nastřílel osm branek.Výrazně přispěli k dobré hře týmu Študent, Kunc, Feik, Zmeko, za podpory brankáře Holíka. Oba naše týmy na sebe narazily v semifinále (což bylo velmi atraktivní utkání). Nakonec do boje o zlato postoupil starší ročník.

Bohužel prohrál s Bohunicemi a tak skončil se stříbrem na krku. Tento povedený turnaj zastřešila firma LITOSTROJ POWER ČKD Blansko Engineering. Hráčům předal hodnotné ceny a medaile pan ředitel Ing. Jan Došek. Touto cestou děkuji všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu tohoto turnaje, za což se kluci odměnili svými výbornými výkony.

Výsledky turnaje: Blansko 98 – Bohunice 4:3, Blansko 99 – Vyškov 2:2, Kuřim – Tišnov 3:4, St. Lískovec – Líšeň 2:1, Blansko 98 – Tišnov 8:2, Blansko 99 – Líšeň 2:2, Kuřim – Bohunice 1:5, St. Lískovec – Vyškov 2:5, Blansko 98 – Kuřim 4:1, Blansko 99 – St. Lískovec 2:0, Tišnov – Bohunice 2:7, Líšeň – Vyškov 1:1

Semifinále:
Blansko 98 – Blansko 99 2:1
Bohunice – Vyškov 1:0

O 3. místo:
Blansko 99 – Vyškov 2:4

Finále:
Blansko 98 – Bohunice 3:5

Pořadí turnaje:
1. Bohunice
2. Blansko 98
3. Vyškov