26.01.2012  |  Jan Charvát

Příprava A týmu v plném proudu

B l a n s k o - Sprinty, výklusy, kliky, dřepy a výskoky. Pak hra s několika míči a pilování ofsajd systému. Fotbalisté A týmu FK APOS Blansko společně s několika dorostenci tvrdě makají v zimní přípravě před startem jarní části krajského přeboru.

Čtvrteční večerní trénink se odehrával na tréninkové ploše na stadionu v ulici Údolní. A ve velmi spartánských podmínkách. Kromě toho, že mrzlo, až praštělo, se museli fotbalisté vyrovnat také s těžkým terénem.

O hřišti s umělou trávou si totiž zatím mohou nechat jen zdát a tak běhali a klouzali po namrzlém škvárovo-hliněném place. Pátý tým krajského přeboru má za sebou první přípravný zápas, který se však Blansku příliš nepovedl. Na zimním Líšeň Cupu podlehlo Bystrci 0:4. V sobotu nastoupí jedenáctka kouče Michala Kuglera na umělé trávě Za Lužánkami proti třetiligovému FC Slovan Rosice. Zápas začíná ve dvě odpoledne.

Fotogalerie ze čtvrtečního tréninku