B l a n s k o - Starší žáci zvládli dva důležité zápasy čtvrfinále a semifinále krajského poháru a po vyřazení Vyškova a Bystrce si svěřenci Michala Šenkeříka zahrají finále, ve kterém je čeká Slovan Brno.
Krajský pohár JMKFS, čtvrfinále
FK Blansko - MFK Vyškov 1:0 (0:0)
Branka: D. Zmeko
Blansko: Matuška - Feik, Zemach, Borek, Kala - Šamalík, Šíbl, Vintr, Buš - Študent (C), D. Zmeko
Náhradníci: Šmerda, Šustr
Trenéři: Michal Šenkeřík, Tomáš Vach
Vedoucí týmu: Josef Šenkeřík

Michal Šenkeřík, FK Blansko: „V domácím prostředí jsme dokázali velkou bojovností zdolat ligový Vyškov. S ochuzenou sestavou jsme byli nuceni využít služeb tří mladších žáků. Všichni hráči mákli a výsledek se dostavil díky brance Dominika Zmeka. Do semifinále nám byla přisouzena Dosta-Bystrc.“

Krajský pohár JMKFS, semifinále (středa 30. 5. 2012)
FK Blansko - FC Dosta Bystrc-Kníničky 1:1 (penalty 4:2)
Branka: Souček
penalty: Matuška, Keprt, Maňoušek, Študent
Blansko: Matuška - Feik, Zemach, Borek, Buš - Šíbl, Souček, Keprt, Maňoušek - Študent, D. Zmeko
Náhradníci: Kala
Trenéři: Michal Šenkeřík, Tomáš Vach
Vedoucí týmu: Josef Šenkeřík

Michal Šenkeřík, FK Blansko: „Opět jsme se museli vypořádat s řadou absencí a navíc jsme měli pouze jednoho náhradníka na střídání. Na Bystrci bylo hodně znát, že chce postoupit a v první půlce často musel v brance několikrát čarovat Matuška. Naši největší šanci v prvním poločase neproměnil kapitán Študent. Ve druhém poločase jsme doplatili na chyby v obraně a Bystrc se díky nim dostala do vedení. Ke srovnání skóre zavelel Pavel Souček svým typickým průnikem přes několik protihráčů a nakonec byl faulován v pokutovém území. Sám faulovaný penaltu s jistotou proměnil. Utkání dospělo do remízového konce a následoval přímo penaltový rozstřel. V něm sehrál klíčovou roli brankář Matuška, který nejprve penaltu proměnil a poté ji soupeři chytl. Ve druhé sérii nebyl úspěšný Pavel Souček, Bystrc poté dvakrát skórovala stejně jako za nás se nymýlili Keprt a Maňoušek. Pak se opět zaskvěl brankář Matuška a kapitán Študent rozhodující pokutový kop proměnil a mohla vypuknout radost. V úterý nás čeká finále na hřišti v Lanžhotě proti Slovanu Brno, který vyřadil Svratku Brno. Jen škoda, že v následujícím finále v mužské kategorii se nepředstaví naše A mužstvo. Uděláme maximum pro to, abychom dovezli pohár domů.“