27.07.2012  |  Jaroslav Matuška, David Bednář

První přípravný zápas staršího dorostu

B l a n s k o - K prvnímu přátelskému utkání si starší dorost pozval celek z Černé Hory hrající 1. B třídu v mužské kategorii.

přípravné utkání st. dorostu
FK Blansko - Sokol Černá Hora (muži) 3:4 (1:2)
Branky: Ševčík 2, Trávníček
Sestava: Němec - Šebela, Daněk, Vágner, Machorek - Brichta, Michalík, Trávníček - Horáček, Ševčík, Šafařík
Na střídání: Bláha, Zouhar, Pokorný
Trenér: Petr Stupka
Asistent: David Bednář

Komentář k utkání:
Do zápasu jsme nastoupili v rozestavení 4-3-3. Začátek utkání se hosté ujali iniciativy, do šancí se však dostávali zřídka, což bylo zaviněno i značně zmáčeným trávníkem. S přibývajícím minutami jsme se osmělili a dostávali jsme se do zakončení. Ve třech tutovkách se ocitl Ševčík, když proměnil až tu poslední. To jsme už ovšem dotahovali náskok soupeře, který byl na rozdíl od nás 100% a ze dvou šancí dvakrát rozvlnil síť. Do kabin se šlo za stavu 1:2.

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe, díky dobrému pohybu a kombinaci jsme Černou Horu přehrávali. Na střeleckou listinu se poté zapsal Ševčík, když doklepával do poloprázdné branky.

Hosté však nechtěli nic nenechat náhodě a šli znovu do vedení 2:3. Musím však dodat, že do gólových šancí je dostávala naše nepřesná rozehrávka a ztráty ve středu pole. Ke konci zápasu se už hrálo nahoru dolu a hlavně Černá Hora hodně zlobila. V hektickém závěru padlo po jedné brance na každé straně. Za naše barvy se trefil Marek Trávníček.

Za dnešní výkon bych chtěl kluky pochválit. Jsem rád, že jsme se mužům dokázali vyrovnat v nasazení a agresivitě.

David Bednář

Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu