2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

P o h o ř e l i c e / B l a n s k o - V neděli 13. 1. 2013 se starší přípravka zúčastnila prvního letošního halového turnaje v Pohořelicích. Svěřenci trenérů Leoše Farníka a Miroslava Koňaříka v něm vybojovali třetí místo.
Turnaje se zúčastnili hráči ročníku 2003 a mladší. Hrálo se systémem 4+1, s hrací dobou 1x 16 minut.

První utkání jsme potkali již tradičního a velmi dobře hrajícího soupeře z Ivančic, na kterého jsme bohužel fotbalově neměli a i přes snahu a bojovnost kluků jsme prohráli 0:2. Jak se později ukázalo, tak tým Ivančic celý turnaj nakonec vyhrál bez ztráty bodu.

Ve druhém utkání se Slovanem Brno se kluci probrali z prvního utkání a porazili soupeře 4:1.

Další zápas jsme sehráli s pořádajícím celkem Svratky Brno. Po napínavém průběhu a velmi dobrém výkonu jsme zvítězili 2:1.

Poté přišel na řadu Rajhrad, se kterým už máme také něco odehráno. Bohužel kluci zaspali začátek a po pěti odehraných minutách už prohrávali 0:3! Pak jsme je ovšem vyburcovali k lepšímu výkonu, důraznějšímu napadání soupeře a výsledkem bylo snížení skóre na 2:3. Přes velký tlak s množstvím závarů před brankou soupeře jsme bohužel kýženou vyrovnávací branku nevstřelili a po druhé na turnaji prohráli.

Ve zbývajících dvou utkáních jsme porazili Starý Lískovec 3:0 a poté v přímém souboji o bronzové medaile slovenského soupeře z Malacek 2:1.

Stejně jako před vánočními svátky jsme tedy vybojovali na turnaji v Pohořelicích výborné 3. místo.

Kluky musím za předvedené výkony pochválit, škoda jen snížené koncentrace na začátku zápasu s Rajhradem.

branky: Lůdl, Tomáš Farník

Turnaje se zúčastnili: Matěj Rybář (2003), Patrik Lůdl (2003), Daniel Koňařík (2003), Tomáš Farník (2004), Tomáš Crhonek (2003), Tobias Slanina (2003), Ondra Farník (2004).
Trenéři: Leoš Farník, Miroslav Koňařík.