01.03.2013  |  Info

Fotbalový kemp Petra Švancary

Fotbalový kemp Petra Švancary

B l a n s k o - Možná už z pozice rodiče přemýšlíte, jak vyplnit program vašeho potomka během letních prázdnin. Zde je jeden z tipů pro mladé fotbalisty, jak využít volný čas.

 
 
Milí rodiče a kluci,

vzhledem k tomu, že fotbalový kemp, jehož jsem patronem, byl v obou předchozích ročnících velmi úspěšný a získal si řadu příznivců, rozhodli jsme se i letos v této tradici pokračovat a uspořádat tak již 3. ročník Fotbalového kempu Petra Švancary. Stejně jako předchozí ročníky fotbalového kempu se i ten letošní bude konat v krásném fotbalovém prostředí v Rosicích u Brna.

Vzhledem k mnoha kladným ohlasům, se kterými se oba předcházející ročníky setkaly nejen u kluků, ale i u velké řady rodičů, jsme se i tentokrát rozhodli vydat stejnou cestou. Tak jako v předchozích letech bude kemp pojat nejen jako čistě fotbalové soustředění, ale částečně i jako vzdělávací kurz a dovolená pro kluky. Po fotbalové stránce se o kluky budou opět starat velmi kvalitní trenéři, ve volném čase se jim pak budou věnovat absolventi Masarykovy univerzity, kteří se s klukama budou učit anglicky, budou pro ně vymýšlet různé volnočasové aktivity a především budou dohlížet na to, aby měli vše, co potřebují.

Kromě výše zmíněných aktivit čeká na kluky i řada jiných akcí jako plážový fotbal, stolní tenis, nohejbal, trénink a debata se známými fotbalisty, focení na fotbalové kartičky, sauna, vířivka, masáže či návštěva aquaparku.

Během následujících měsíců vám všem přeji pevné zdraví, hodně úspěchů osobních, pracovních, fotbalových i školních a budu se těšit, že se spolu v létě potkáme.

ŠvanciZákladní informace o kempu:
Místo: Fotbalový areál FC Slovan Rosice
Termín: 30. červen - 5. červenec 2013
Věková kategorie: 7 - 14 let (ročník 2005 – 1999)
Cena: 5.500,- Kč

Podrobnější informace týkající se kempu naleznete na: http://www.fk-petrsvancara.cz
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu