19.03.2013  |  Jiří Pokoj/Boris Hasa

Mladší dorost remizoval s muži Benešova

B o s k o v i c e / B l a n s k o - Mladší dorostenci FK Blansko sehráli v neděli přípravné utkání s muži Benešova. Po výborném prvním poločase, který svěřenci trenéra Jiřího Pokoje st. vyhráli 3:0, zápas dospěl k výsledku 4:4.

Přátelské utkání, UT Boskovice
Sokol Benešov - FK Blansko mladší dorost 4:4 (0:3)
Branky: O. Zmeko, Šíbl, Semchuk, Kratochvíl

Hodnocení trenéra Jiřího Pokoje st.:
„První poločas byl z naší strany výborný, soupeře jsme k ničemu nepustili a sami vstřelili tři branky. Do druhého pololočasu nenastoupili zranění O. Zmeko a Vintr. Udělali jsme několik zbytečných chyb v obraně, kterých soupeř využil k otočení výsledku. Po pěkné kombinační akci se nám podařilo vyrovnat. Dá se říct, že generálka před sobotním mistrovským zápasem byla zdařilá. Zranění hráči by měli být v pořádku.“

V sobotu měli starší i mladší dorostenci ve svých domácích utkáních přivítat celek Havlíčkova Brodu, dnes však STK řídící komise FAČR pro Moravu rozhodla o odložení celého kola z důvodu nepříznivých klimatických podmínek.