B r n o / B l a n s k o - Pondělní sněhová kalamita posune start fotbalového jara. Včera již byly odloženy plánované víkendové zápasy ve všech moravských soutěžích (MSFL, divizi i mládežnických) a také na okrese Brno-venkov.
Dnes výkonný výbor JmKFS odložil 16. kolo KP dospělých, které se mělo hrát o nadcházejícím víkendu (23. 3. a 24. 3. 2013), z důvodu velmi špatné kvality hracích ploch většiny pořádajících oddílů. O náhradním termínu rozhodne STK JmKFS na svém zasedání ve čtvrtek 21. 3. 2013.

První jarní kolo KP už se mělo předehrávat na podzim. Výkonný výbor JmKFS jej však nakonec odložil podobně jako všechny další jihomoravské krajské soutěže.

Přehled odložených utkání 16. kola KP:

Sobota 23. března od 15:00
FC Sparta Brno - RAFK Rajhrad