29.03.2013  |  Boris Hasa

Blansko vyzve v přátelském utkání divizní Bystrc

B l a n s k o - Místo souboje o tři body se Spartou Brno sehrají zítra fotbalisté FK Blansko přátelské utkání s divizním celkem FC Dosta Bystrc-Kníničky, kterou vede bývalý kouč Blanska Michal Kugler.

Pikatní duel to bude také pro několik hráčů v dresu soupeře. Jan Doležel a Petr Šíp odešli do 10. celku divize D v zimní přestávce, když v předchozích sezónách patřily k členům základní sestavy Blanska. V minulé sezóně na podzim 2011 oblékal blanenský dres také záložník Michal Kugler mladší, který do Bystrce přišel na hostování se Zbrojovky Brno.

Utkání FK Blansko - FC Dosta Bystrc-Kníničky se hraje zítra od 10:00 na UT v Brně v areálu Bobycentra.

Na stejném místě sehraje své přátelské utkání také B tým FK Blansko, který se v neděli od 12:00 střetne se Sokolem Olomoučany.

Mistrovská utkání čekají zítra st. a ml. dorostence FK Blansko, kteří se v rámci 17. kola divize D představí od 10:15 resp. od 12:30 na půdě Viktorie Otrokovice.