Uh. Brod

Uh. Brod

Ostrava B

12.05.2024 | 10:15

B-tým v generálce na sezónu přehrál juniorku Kunštátu. Hosté se po blanenské chybě v rozehrávce brzy ujali vedení. Blansku zpočátku vázla kombinace, postupně však blanenští mladíci převzali otěže zápasu a čtyřmi brankami do poločasu otočili stav. Ve druhém poločase už si domácí vedení pohlídali a přidali i pátou branku. Benfika tedy na závěr přípravy zvítězila 5:1 a v neděli 13. srpna od 17:30 vstupuje do sezóny 1.B třídy na hřišti Lelekovic.

přátelské utkání , 6. srpna 2023, FK Blansko B - FK Kunštát B

FK Blansko B

FK Kunštát B

Branky: Foltýn, Čejka, Palacký, Dujka, Kamenský
Rozhodčí: Michal Ježek

Veselý - Pernica, Kamenský, Šíp (C), Farník O. - Palacký - Foltýn, Dujka, Čejka, Psota - Vládek
Střídali: Dračka, Badal, Kovář
Trenér: Zdeněk Veselý

?

Komentář asistenta trenéra a vedoucího mužstva Josefa Šmerdy:

„V závěrečném utkání přípravy proti B-týmu FK Kunštát jsme hlavně v 1. poločase podali svůj dosud nejlepší výkon. Hosté se sice po naší chybě ujali vedení, ale potom jsme díky našemu aktivnímu pohybu a dobré kombinaci vývoj utkání otočili ve svůj prospěch. Ve druhém poločase díky prostřídání už naše hra tak dobrá nebyla. Chyběl nám hlavně pohyb bez míče a ve finální fázi kvalita v zakončení. Přesto jsme zvýšili naše vedení na 5:1 a i přes dvě dobré příležitosti hostí dovedli utkání k výraznému vítězství.“