1

2

Uh. Brod

Údolní

Benfiku čekal v dalším domácím zápase nováček z Křenovic. Blansko od úvodních minut diktovalo tempo hry a brzy se dostalo také do vedení. Foltýnova tutovka ještě gólem neskončila, ale z následného rohu se prosadil Chyla. Soupeř měl náznaky šancí, které však nedotáhl. Další 2 branky tedy přidal Gimsay a po pěkné kombinaci uzavřel první poločas gólem Psota. Ve druhém poločase Benfika pokračovala ve své aktivitě. Gimsay zkompletoval hattrick a dále se mezi střelce zapsali Foltýn, Fiala a premiérový gól v mužské kategorii vstřelil šestnáctiletý dorostenec Brázda. Utkání tedy skončilo vysokým vítězstvím 8:0.

11. kolo , 15. října 2023, FK Blansko B - SK Křenovice

8:0

4:0

SK Křenovice

Branky: 6. Chyla, 15., 25., 60. Gimsay, 45. Psota, 64. Foltýn, 75. Brázda, 83. Fiala
Žluté karty: 0 - 0
Rozhodčí: Petříček - Suchý, Komárek

Veselý (C) - Gimsay (66. Málek), Chyla (46. Brázda), Kocůrek, Psota, Dujka, Rek, Foltýn (83. Dračka), Farník T., Kovář (71. Buš), Fiala (83. Vládek)
Náhradníci: Tenora - Málek, Brázda, Buš, Dračka, Vládek
Trenér: Zdeněk Veselý

Jegla - Pauřík, Buček, Klimek, Rozkopal (C), Borovský, Gzela, Jurajda (46. Jochman), Světelský (85. Polesný), Večeřa (87. Zemánek), Chaloupka
Náhradníci: Jochman, Zemánek, Polesný
Trenér: Petr Borovský

Komentář asistenta trenéra a vedoucího mužstva Josefa Šmerdy:

Dnešní utkání se nám povedlo jak výsledkově, tak herně. Po celé utkání jsme byli jednoznačně lepší a díky pohybu a přesné kombinaci soupeře přehrávali. Tomu odpovídá i výsledek, který mohl být ještě vyšší, ale zejména ve 2. poločase jsme několik tutovek včetně pokutového kopu neproměnili.“