Uničov

Uh. Brod

04.05.2024 | 10:30

Údolní

V dalším zápase zajížděla Benfika do Babic nad Svitavou. Blanenští mladíci od úvodu drželi míč na svých kopačkách a po střelách Fialy a Kocůrka zpoza vápna vedli ve 22. minutě 0:2. Další šance zůstaly nevyužity. V posledních vteřinách prvního dějství soupeř potrestal chybu v rozehrávce a snížil. Utkání rozhodl začátek druhého poločasu, kdy se v rozmezí 49. a 56. minuty třikrát prosadil Gimsay a ve druhém utkání v řadě zapsal hattrick. Utkání se poté spíše dohrávalo a Babice využily další chybu blanenských ke snížení na konečných 2:5.

6. kolo , 10. září 2023, SK Babice nad Svitavou - FK Blansko B

SK Babice nad Svitavou

FK Blansko B

Branky: 45. Ondrášek, 73. Dvorský - 17. Fiala, 22. Kocůrek, 49., 53. a 56. Gimsay
Žluté karty: 56. Hruška, 63. Šustr, 63. Ondrášek - 62. Šíp
Rozhodčí: Kučera Roman - Šilhánek, Pašek

Míček - Hynek (33. Ondrášek), Floner, Dvorský, Kučera (C), Těžký, Hruška, Hynšt, Ondráček, Boháček (77. Hlobil), Šustr
Náhradníci: Hlobil, Ševčík, Kubeš, Ondrášek, Lokaj
Trenér: Marek Starý

Veselý - Šíp (C), Gimsay (59. Rek), Feik, Farník O., Psota (77. Kovář), Dujka, Kocůrek, Foltýn, Farník T., Fiala
Náhradníci: Rek, Kovář
Trenér: Zdeněk Veselý

Komentář trenéra Zdeňka Veselého:

„V dnešním utkání na hřišti posledních Babic nad Svitavou jsme měli hru pod kontrolou a naši převahu jsme vyjádřili v prvním poločase dvěma brankami. Bohužel jsme si v průběhu celého utkání neodpustili několik chyb a hosté jednu z nich v nastavení prvního poločasu zužitkovali.

Ve druhém poločase jsme zásluhou Manjiho za 11 minut odskočili do čtyřbrankového vedení a poté se utkání spíš už jen dohrávalo. Následně jsme nevyužili několik dobrých šancí, nastřelili jsme tyč, hosté pak po jednom z dalších nedorazů v naší obraně vstřelili druhý gól. To však bylo ze strany obou celků vše. Odvážíme si tři body a řadu námětů k zamyšlení.“