B l a n s k o - Druhý venkovní zápas v řadě čeká v rámci 21. kola krajského přeboru fotbalisty FK Blansko. Po zápase v Boskovicích tentokrát svěřenci trenéra Kuglera zajíždí na hřiště Slavoje Podivín.
Podivín se na jaře rozehrál k výborným výkonů. Ze čtyř kol vytěžil plný počet 12 bodů a vede tabulku jarní části krajského přeboru. Přitom stejný počet bodů získal za celý podzim! Tímto bodovým počinem tak udělal rázný krok k záchraně a navíc se mílovými kroky blíží středu tabulky.

„Očekávám hodně těžké utkání. Podivín se na jaře prezentuje jako kompaktní celek. Má nebezpečné standardní situaci a několik hráčů vyšších postav. Na to si budeme muset dát pozor,“ varuje trenér Michal Kugler.

Přípravu na toto utkání notně ovlivnila tragická událost z pondělka, kdy zemřel vedoucí mužstva Vilém Souček. „Hodně nás smrt Viléma Součka vzala. V kabině se staral o dobrou atmosféru a všichni hráči ho měli hodně rádi. Kluci si ho navždy zapamatují jako pozitivního a stále bojovně naladěného člověka. Musíme se ještě více semknout a postup do divize pro něho vybojovat. On si ho moc přál,“ doplňuje blanenský trenér.

Ten bude mít k dispozici kompletní kádr. „Všichni kluci jsou zdravotně v pořádku. Doufám, že se nic nezmění po dnešním tréninku,“ dodává lodivod blanenské lavičky.

Sobotní utkání Slavoj Podivín – FK Blansko se hraje v 16:00 (Rozhodčí: Vodák – Laštůvka, Hrubý, Delegát: Toman)

Další zápasy 21. kola KP:
so, 16:00: Rousínov - Boskovice
so, 16:00: Kuřim - Ivančice
so, 16:00: Rajhrad - IE Znojmo
so, 16:00: Vracov - Novosedly
ne, 16:00: Ráječko - Kyjov
ne, 16:00: Zbýšov - Bzenec
ne, 16:00: Moravský Krumlov - Rájec-Jestřebí

Poslední vzájemné utkání:
6. kolo KP, sobota 10. 9. 2011
FK APOS Blansko - Slavoj Podivín 1:1 (0:0)