B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko dnes sehrají utkání v rámci druhého kola krajského poháru FAČR. Od 17:00 se představí na půdě účastníka 1.A třídy, skupiny A Šlapanic.
Celek ze Šlapanic se do 2. kola poháru prokousal přes dva soupeře. Nejprve ve 2. předkole vyhrál v Kohoutovicích 3:1 a stejným poměrem si v rámci 1. kola poradil s Olympií Ráječko.

Šlapanicím kromě utkání v Kunštátě vyšel také vstup do nové sezóny. Po čtyřech odehraných kolech figurují na 5. míste tabulky 1. A třídy, skupiny A, s bilancí 2-1-1, skóre 5:5, 7 bodů (výsledku: venku Rájec 2:0, doma Hrušovany 0:0, venku Kunštát 1:5, doma Jevišovice 2:0).

Krajský pohár FAČR - 2. kolo (středa 5. září od 17:00):
FC Veselí nad Moravou - FC Bučovice
SK Šlapanice - FK Blansko
FK Kunštát - FC Kuřim
FK Blatnice pod Svatým Antonínkem - FK Baník Ratíškovice
SK Slavkov u Brna - FK SK Bosonohy
Slavoj Podivín - RAFK Rajhrad

sobota 8. září od 16:30
Novosedly - Moravský Krumlov (zároveň jako mistrovské utkání)

FC Ivančice - FK IE Znojmo 1:1 (pen. 5:4, postoupili Ivančice) - utkání se hrálo v rámci 3. kola KP zároveň jako pohárové.