11.01.2020  |  Kryštof Severa, foto: fczbrno.cz

Blansko vyztužuje defenzívu. Ze Zbrojovky přichází Ondřej Sukup

B l a n s k o - Blanenskou obranu vyztužuje významná posila. Z druholigové Zbrojovky přichází jednatřicetiletý obránce se zkušenostmi z nejvyšší české soutěže - Ondřej Sukup.

Ondřej Sukupo začal letošní sezónu v kádru Zbrojovky Brno. Tam odehrál tři zápasy ve FNL a dva v MOL Cupu. Následně byl přeřazen do béčka. Tam do zápasu nenaskočil a od konce podzimní části si hledal angažmá.

,,Ondru jsme přivedli, protože jsme se potýkali s problémem v defenízvě. Neměli jsme tam žádné alternace a v zápasech musel na beku naskakovat třeba Buchta. Navíc je to zkušený hráč do obrany a věřím tomu, že nám pomůže naplnit naše ambice," říká o novici v dresu Blanska kouč Zbyněk Zbořil.

Herní premiéru si Sukuop odbyl v utkání s brněnskou Zbrojovkou.

Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu