Uh. Brod

Uh. Brod

Ostrava B

12.05.2024 | 10:15

Poslední přípravné utkání odehráli fotbalisté FK Blansko na hřišti v Borech proti celku z Velkého Meziříčí. Od začátku utkání byla patrná převaha Blanska, kterou se povedlo přetavit také v branky. Po první půli, ve které padly 3 branky, se diváci v té druhé dočkali celkem šesti dalších tref. Dominantní výkon tedy přinesl celkem 9 branek a konečné skóre 9:0. Střelecky zazářili Simon Studený, který zaznamena hattrick, ještě o jednu branku více vstřelil Martin Sedlák. S přípravou se tedy loučíme vítězně, celkově jsme zaznamenali jedno vítězství a čtyři porážky. Už v sobotu vstoupíme do nové sezóny, když nás v rámci předkola MOL Cupu čeká utkání na půdě Nových Sadů!

přátelské utkání , 26. července 2023, FK Blansko - FC Velké Meziříčí

FC Velké Meziříčí

Branky: 04., 26., 49. a 84. Sedlák , 13., 64. a 85. Studený, 75. Rajčinec, 87. Tulajdan

Nešetřil (60. Kubica) - Chyla, Smrčka, Kamenský, Porč - Rajčinec, Holman, Sedlák, Tulajdan, Jambor - Černý