12.03.2020  |  Tisková zpráva

MSFL přerušena, o dalším osudu soutěže se bude rozhodovat

Středeční řádné zasedání řídící komiese FAČR pro Moravu, v návaznosti na Shromáždění klubů MSFL, MSD, které souviselo s úterním rozhodnutím Bezpečností rady státu, rozhodlo o odložení zápasu MSFL prozatím do 4.4. 2020.

„Nepřísluší mi komentovat závažnost situace, plně respektujeme rozhodnutí Řídící komise. Samozřejmě hráči i my trenéři bychom nejraději hráli dál, ale je pravda, že bez lidí by to stejně nebylo ono a fotbal musí jít teď stranou,“ komentoval rozhodnutí Řídící komise trenér Blanska Zbyněk Zbořil.

„Komplikací pro kádr lídra MSFL je zejména skutečnost, že není jistota, že se soutěž v dubnu rozběhne. Těžko předjímat, jak se situace bude vyvíjet dál, ale mám obavu, aby náš nepovedený zápas v Uničově nebyl na dlouho poslední,“ doplnil Zbořil

Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu