12.10.2018  |  MJ

Muži proti Břeclavi na Údolní, žáci proti Pohořelicím v dopoledních hodinách na Mlýnské!

B l a n s k o - Jak muži, tak i žáci se v sobotním fotbalovém programu představí na blanenských trávnících. Muže čeká na Údolní souboj s 11. týmem Moravskoslezké divize D Břeclaví. Proti žákům se postaví družstva z Pohořelic.

Poslední vzájemné utkání mezi Blanskem a Břeclaví skončilo na Údolní porážkou 1:2. Psalo se 12. května 2018 a domácí usilovně bojovali o každý bod navíc, který by jim dopomohl k záchraně. Hosté měli jistě v hlavách to samé a po gólech Musila a Kristona vedli o dvě branky. Snížení zařídil až v nastaveném čase druhého poločasu Bokůvka.

V této chvíli je situace absolutně odlišná, jelikož Blansko je favoritem. Utkání začíná v 15 hodin.

O důležité body budou bojovat mladší a starší žáci na Mlýnské proti Pohořelicím. Zápas mladších začíná v 9 hodin, starší vyběhnou na trávník v 10:45.

Dorostence čekají zápasy až v neděli, a to proti silným výběrům Zbrojovky Brno B. Utkání budou sehrána na hřišti v Mokré-Horákov. Starší začínají v 10:30, mladší poté ve 12:45.

Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu