19.10.2019  |  Kryštof Severa

Podaří se Blansku poprvé venku zvítězit? V cestě stojí rezerva Slovácka

B l a n s k o - Další kolo MSFL je zde. Blansko míří na hřiště rezervy 1. FC Slovácko. V Kunovicích startuje zápas už v neděli v 10:15. Dokážou blanenští přivést první body z venku?

Nepříjemný soupeř čeká tým Blanska. Stejně jako v případech utkání s Baníkem, či Zlínem, tak ani tentokrát nečeká svěřence trenérů Zbořila s Kasálkem, nic jednoduchého. Nově vytvořené rezervy ligových týmů jsou okořeněním MSFL a podobně působí i rezerva Slovácka. Ta sice nepředvádí zcela ideální výkony, ale i přesto se její sestavě může ukázat někdo z ligovýc hráčů.

V tabulce se Slovácko drží na patnácté příčce s tříbodovou ztrátou na nesestupovou příčku. Nejlepším střelcem bývalého Synotu je Martin Řehola se čtyřmi góly. Zápas se odehraje na stadiounu Na Bělince v Kunovicích. Start je plánován na 10:15.

Kouč Zbořil se může opřít o navrátilce do sestavy - Adriana Kopičára, který si v poslední zápase odpykával trest za červenou kartu proti Petřkovicím. Navíc může nastoupit již uzdravený Michal Ordoš.