B l a n s k o - Na pozvání vedení našeho klubu společně s hráči A mužstva přijely naše barvy povzbudit v zápase 21. kola divize děti z dětského domova z Hodonína u Kunštátu.
Pod vedením strejdy Buše viděly vítězství nad Hodonínem tyto děti: František, Honza, Diana, Sindy, Lucie, Stanislav, Kasandra a Tomáš. Před zahájením utkání navíc slečna Diana provedla slavností výkop spolu s vedoucím A mužstva Františkem Fialou. Děti si také prohlédly zázemí areálu na Údolní, včetně přilehlé sportovní haly a kuželny.

Dětský domov Hodonín u Kunštátu je příspěvkovou organizací, jejímž zřizovatelem je Jihomoravský kraj. Samotný dětský domov je umístěn ve větší vile, postavené v roce 1920, která sloužila jako rodinné sídlo. V roce 1960 vilu a pozemky tvořící zahradu, sad a park darovali majitelé státu s podmínkou, že bude využita k sociálním účelům pro děti. V současné době má dětský domov kapacitu 24 dětí od 3 do 18 roků popřípadě i starších, pokud se ještě dále vzdělávají.
Detsky domov Hodonin

Slavnostní výkop v podání slečny Diany.