13.02.2019  |  MJ

Víkendový program družstev FK Blansko

B l a n s k o - Čtvrtý víkend přátelských duelů nabídne na umělé trávě na Mlýnské zápasy mužů, dorostenců i starších žáků. Pojďme se podívat, jací soupeři do Blanska dorazí a v jakých časových sledech se budou utkání konat.

V sobotu už v 9 hodin ráno sehrají přípravné utkání starší dorostenci FK Blansko proti mužům z FK Protivanov. Původní přátelské duely s Prostějovem byly na poslední chvíli zrušeny z důvodu chyby v plánech družstev soupeře. Proto byly na poslední chvíli vybráni dva noví soupeři pro dorostenecké týmy.

Mladší dorostence čeká zápas v neděli proti mladšímu výběru z Boskovic. Toto utkání se bude konat v 10 hodin.

Když se vrátíme zpátky k sobotě, tak hlavním lákadlem bude utkání mužů, kteří se po dvou vítězstvích v řadě představí na Mlýnské v duelu s Bystřicí nad Pernštejnem. Tento zápas začne v 11 hodin.

A koho by zajímalo počínání starších žáků, může navštívit sobotní turnaj v rámci zimní ligy. Turnaj se bude konat od 13 do 17 hodin.