Uh. Brod

Uh. Brod

Ostrava B

12.05.2024 | 10:15

V Blansku nebude v nadcházející sezóně pokračovat srbský forvard Miloš Kapur.

Jednadvacetiletý útočník přišel do Blanska v létě před loňskou sezónou. V prvních kolech se on i celý tým trápil, ale od 9. kola s Uničovem se mu začalo neskutečně dařit a suverénně se stal nejproduktivnějším blanenským hráčem.

Milošovi s koncem sezóny vypršela smlouva, vedení klubu mu již v zimě nabízelo prodloužení smlouvy a vylepšení podmínek, hráč to však odmítl. Jeho další kroky vedou do 2. slovenské ligy do mužstva Humenné.

Miloši, děkujeme Ti za odvedenou práci, přejeme mnoho štěstí v novém angažmá a třeba Tě ještě někdy uvidíme v blanenském dresu!

Bilance v dresu Blanska:
33 zápasů, 19 branek, 7 asistencí.

Autoři: Adam Přikryl, Zdeněk Veselý ml.