Uničov

Uh. Brod

04.05.2024 | 10:30

Údolní

FK Blansko posiluje mužstvo v útoku! Po vleklých jednáních se podařilo dotáhnout příchod útočníka Simona Studeného.

Simon Studený fotbalově vyrostl v Sigmě Olomouc, nedávno však přestoupil do Prostějova, odkud míří do Blanska na půlroční hostování. Mladý útočník nevelké postavy už v přípravě dokazoval, že má opravdový gólový čich. Za A-tým nastoupil do 4 přátelských utkání, ve kterých vstřelil 6 branek, a stal se nejlepším blanenským střelcem přípravy.

Simone, ať se Ti v Blansku daří a padá Ti to tam jako doposud!
Příchodem Simona Studeného je kádr A-mužstva pro podzimní část sezóny s největší pravděpodobností uzavřen.

Autoři: Adam Přikryl, Zdeněk Veselý