Uh. Brod

Uh. Brod

Ostrava B

12.05.2024 | 10:15

Blanenský klub hlásí příchod třech fotbalistů na přestup a rozšiřuje tedy svou základnu kmenových hráčů! Z Vyškova přichází ofenzivní dvojice Karel Jaroš a Dan Jambor, z Boskovic pak defenzivně laděný Filip Kocůrek.

Karla Jaroše blanenským příznivcům netřeba představovat. Třiadvacetiletý záložník strávil v Blansku celou loňskou sezónu a s 12 brankami se stal druhým nejlepším střelcem našeho týmu.

Z Vyškova míří do Blanska i Dan Jambor. Hráč se zkušenostmi z druhé ligy patřil Vyškovu, loňskou sezónu však strávil v barvách Kroměříže, kde zasáhl do 33 zápasů, vstřelil 4 branky a pomohl tak Hanácké Slavii k postupu do Fortuna národní ligy.

Třetím přestupující hráčem je Filip Kocůrek. Mladý defenzivní záložník je odchovancem Boskovic a od žákovských let působil v brněnské Zbrojovce. V loňské sezóně tedy nastupoval za zbrojováckou juniorku v divizi, ač stále patřil Boskovicím.

Kluci, ať se Vám v Blansku daří!

Autoři: Adam Přikryl, Zdeněk Veselý ml.