29.08.2019  |  MJ

Zápasy žáků jako na houpačce, starší prohráli v Břeclavi 0:6, mladší naopak zvítězili 12:0

B l a n s k o - Gólově bohatou středu prožili hráči i diváci při středečních zápasech krajského přeboru žáků na stadionu v Břeclavi. Vždy však padaly góly pouze do jedné z branek.

Starší žáci se po úvodní porážce v Židenicích jistě chtěli ukázat v dobrém světle při dalším venkovním utkání, nicméně soupeř z Břeclavi byl nad jejich síly. Po prvním poločase a nepříznivém stavu 0:2 ještě určitá naděje na body byla, nicméně v druhém poločase si domácí výhru pojistili a uštědřili Blansku porážku 0:6.

Mladší žáci Blanska jistě chtěli toto skóre přehoupnout na svou stranu, což se jim podařilo hned dvojnásobně. Po vítězství 12:0 si tak připsali první body v nové soutěži. Hattrickem se blýskli Adam Nejezchleb a Jakub Kunc.

Další utkání čekají na naše žáky již tuto sobotu, kdy se na domácím stadionu na Mlýnské ulici utkají s Kuřimí. Začátky zápasů v 9:00 a 10:45 hod.