30.09.2013  |  Pavel Paděra

Rezerva doma opět neskórovala, s Podolím se o body podělila

Rezerva doma opět neskórovala, s Podolím se o body podělila

B l a n s k o - Ani na čtvrtý pokus se rezervě FK Blansko nepodařilo v domácím prostředí urvat kýžené tři body. Svěřenci trenéra Ivana Študenta i přes několik slibných šancí doma podruhé v řadě neskórovali a s celkem Podolí u Brna se o body podělili. I nadále jim tak patří poslední příčka.

 
 
8.kolo, sobota 28.9.2013, 16:00
0FK Blansko B
Sestava: Suchý (C) - Klügl, Vágner, Mokrý, Juránek - Brichta (61. M. Skoupý), Kopecký, A. Vašák, P. Beneš (72. Semchuk) - Majer, Matuška
Náhradníci: M. Skoupý, Semchuk, Zavoral
Trenér: Ivan Študent
Asistent: Miloš Vašák st.
0Sokol Podolí u Brna
Poločas: 0:0

Komentář k zápasu

Ideální fotbalové podmínky měli v sobotu odpoledne hráči FK Blansko B, kteří na svém stadionu na Mlýnské přivítali mužstvo Podolí. Ve stejnou dobu hrálo také svůj zápas A tým, tím pádem trenér Študent uvítal posílení tří dorostenců.

První minuty patřily domácím. Z dálky se pokoušeli prosadit Mokrý s Juránkem, ale ani jeden nemířil mezi tři tyče. Ve 20. min. zatáhl míč po levé straně P. Beneš, uličkou mezi stopery vybídl Majera, jehož střela neměla gólové parametry. Z následného protiútoku zahrozilo také Podolí, ale Suchý svoji svatyni uhájil.

Ve 27. min. přesprintoval svého strážce Brichta, odcentroval na Majera, který z dobré pozice mířil vysoko nad. Ve 34. min. sehráli pěknou kombinační akci P. Beneš s Matuškem, finální přihrávka nebyla přesná a k zakončení nedošlo. V závěru první půle pokoušel střelecké štěstí A. Vašák, ale ani on nemířil přesně.

Do druhé půle vstoupili lépe hosté, jejich střelu zblokoval v poslední možné chvíli Juránek. V 61. min. zahrávalo Podolí rohový kop, odražený míč se dostal k hostujícímu obránci, s neumístěnou střelou si Suchý poradil. V 68. min. našel na hranici penalty Majer M. Skoupého, střídající útočník mířil těsně mimo.

Největší šance byla k vidění v 72. minutě. Hostujícího brankáře Kukletu atakoval Kopecký, míč se odrazil k Semchukovi, jehož střelu strážce hostující svatyně s námahou vytěsnil na roh. V 80. min. centroval do vápna Semchuk, M. Skoupý nemířil přesně. V posledních sekundách zápasu zahrával z půlící čáry trestný kop Juránek, nejvýše se vyšplhal M. Skoupý, ale ani tentokrát se mu nepodařilo vsítit kýženou branku.

Po bezbrankové remíze si Blansko B připisuje druhý bod do tabulky. Škoda neproměněných šancí, které si domácí vypracovali. Následující dvě kola odehrají Blanenští na hřištích soupeře. Nejprve zajíždí v sobotu 5. října do Řečkovic (začátek v 15:30), následně 12. října do Švábenic (začátek v 15:00).
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu