14.11.2013  |  Miloš Vašák st./Boris Hasa

Rezerva se rozloučila s podzimem vysokou výhrou, přehrála Medlánky

Rezerva se rozloučila s podzimem vysokou výhrou, přehrála Medlánky

B l a n s k o - Jednozačnou výhrou 5:1 se s podzimní částí 1.B třídy, skupiny A rozloučili fotbalisté FK Blansko B. Svěřenci trenéra Ivana Študenta porazili na stadionu na Údolní Medlánky, hattrick zaznamenal Jan Nečas, po jedné brance přidali Jiří Hepp a Martin Pokorný.

 
 
14.kolo, neděle 10.11.2013, 14:00 | stadion na Údolní, Blansko
5FK Blansko B
Sestava: Macháč - Zavoral (64. M. Vašák ml.) Mokrý, Kopecký, D. Juránek - Nečas, A. Vašák, Pokorný (70. M. Beneš), Hepp - Majer (Brichta), Matuška (56. M. Skoupý)
Trenér: Ivan Študent
Asistent: Miloš Vašák st.
1FC Medlánky
Poločas: 2:1
Branky: 6., 49., a 58. Nečas, 32. Hepp, 70. Pokorný z pen.

Komentář k zápasu

Za neustálé převahy našich hráčů jsme brzy vedli díky s chutí hrajícímu Janu Nečasovi, který se dobře zorientoval ve vápně a s jistotou zakončil - 1:0. Bohužel za pět minut špatně zahranou malou domů vystihl útočník soupeře, obešel Karla Macháče a vyrovnal - 1:1.

Poté znovu Jan Nečas agilně pracoval v pokutovém území, až se míč dostal k Heppovi, který přesně zakončil k tyči - 2:1. V další fázi jsme měli převahu, předváděli pěkné kombinace a navíc jsme si byli dvakrát faulování v pokutovém území. Ani v jednom případě se penalta nepískala, i když za zákrok na Nečase měla zcela určitě následovat.

Ve druhé půli jsme vysunuli Nečase na hrot, Majer se stáhl do zálohy a bylo to znát. Honza nejenže dvě branky vstřelil, ale další pěkné šance připravoval. Stoprocentní měl dvakrát Majer a dvakrát také s chutí hrající dorostenec Michal Skoupý, který v 10 hodin dopoledne odehrál utkání za dorost Prostějova. Poslední branku dal z penalty za faul na Nečase Martin Pokorný - 5:1.

Ohlasy trenérů

Miloš Vašák st., FK Blansko: „Pochválil bych všechny hráče za dobrou kombinační hru s mnoha nápady. Samozřejmě kluky z áčka za výraznou pomoc, protože dali hře kvalitní finální fázi, která nám v minulosti scházela, byť jsme odehráli solidní zápasy. Samozřejmě Karlovi v bráně, protože chytá s jistotou. Poděkoval bych také dorostencům Milanu Brichtovi, Michalu Skoupému, Michalu Šmerdovi za velmi dobrý přístup a pomoc v nouzi. Nikdy nás neodmítli, byť měli v nohách zápasy a časově je to zatěžovalo.“
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu