15.04.2014  |  Miloš Vašák

Rezerva byla v Tišnově lepším týmem, opět ji zradila produktivita

Rezerva byla v Tišnově lepším týmem, opět ji zradila produktivita

T i š n o v / B l a n s k o - Fotbalistům FK Blansko B se na jaře herně daří, po několikáté je však zradila produktivita. Po domácí smolné porážce s vedoucím Lipovcem tentokrát svěřenci Ivana Študenta nejtěsnějším rozdílem podlehli Tišnovu na jeho hřišti 1:2.

 
 
17.kolo, neděle 13.4.2014, 16:00 | stadion AFK Tišnov
2AFK Tišnov
Sestava: Bracek - J. Panovský, Vít, L. Panovský (46. Koupil), Krejczy - Schottenberger, Fic, Klíma (56. Mičánek) - Chlup, Koloc - Smolík (85. Marvan)
Trenér: Martin Pilný
Asistent: Zdeněk Smrkal
1FK Blansko B
Sestava: Švancara - Zavoral, Mokrý, Pokoj, Kopecký - Hepp, M. Zouhar, Pokorný, M. Beneš - Hansl (80. P. Beneš), Majer (67. Brichta)
Náhradníci: Brichta, P. Beneš, Suchý
Trenér: Ivan Študent
Asistent a vedoucí mužstva: Miloš Vašák st.
Poločas: 1:0
Branky: 42. Smolík, 80. Koloc - 89. Kopecký

Komentář k zápasu

Průběh zápasu opět kopíroval předešlá utkání. Rezervní tým hraje v poli pro oko diváka velmi pěkný, kombinační fotbal, což hodnotí i fanoušci soupeřů, ale bohužel se hraje hlavně na body.

Soupeře jsme tlačili, zcela jasně přehrávali, ale šance proměnit nedokázali. Hlavička M. Beneše orazítkovala břevno, vzápětí se uvolnil Hansl a v dobré příležitosti nepřekonal brankáře. Následovala serie rohů v podání Martina Pokorného, ale ani z těchto situací jsme se neprosadili.

Poté přišel moment, který se při převaze stává za naši vysunutou obranu. Dlouhý pas si zpracoval domácí útočník Smolík a přehodil Švancaru - 1:0.

Inkasovaná branka byla pro mužstvo studenou sprchou, přesto náš tlak neustával. Hru velmi dobře dirigoval ze středu pole dorostenec Michal Zouhar.

Ve druhém poločase tlak sílil, do útoku se vysouval i Jirka Pokoj, z pravé strany pronikal rychlý Adam Zavoral, domácí se bránili, stáhli se před šestnáctku, ale při ztrátách míče zase občas zahrozili. Z jedné brejkové akce přesnou ránou k tyči zvýšil vedení Tišnova Koloc - 2:0. Těsně před koncem z centrovaného míče překvapil domácího brankáře Tomáš Kopecký - 2:1.

Ohlasy trenérů

Miloš Vašák st., FK Blansko B: „Hráčům nelze kromě proměňování šancí nic vytknout. Bohužel nám schází koncový hráč, který by dokázal naše šance přetavit v branky. Věřím tomu, že v sobotu na Rosínov B něco vymyslíme, aby bylo hodnocení utkání už jiné. Zbraně určitě neskládáme.“
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu