11.09.2009  |  Libor Klimeš

Juniorka získala všechny body ve Sloupě

Juniorka získala všechny body ve Sloupě

S L O U P - Juniorka FK APOS Blansko potvrdila svoji výbornou formu na venkovním hřišti, tentokrát ve Sloupě, kde dokázali svěřenci trenéra Šindelky vyhrát suverénně 3:0.

 
 
5.kolo, neděle 6.9.2009,   | (65 diváků)
0Sloup
3FK Blansko B
Sestava: Trubák – M. Rybář, T. Janíček, O. Kuda, P. Rajtšlegr – H. Nečas, M. Hanskut, M. Jelínek (75. J. Ťoupek), J. Stupka (50. J. Mokrý) - M. Pernica, Matuška Náhradníci: J. Rybář, J. Mokrý, J. Ťoupek, R. Klügl Trenér: Roman Šindelka
Poločas: 0:3
Branky: 5. Matuška, 21. Pernica, 36. Hanskut
Střely na branku: 5:9
Střely mimo: 4:3
Rohy: 5:6
Diváků: 65
Počet diváků: 65

Komentář k zápasu

Na hřiště Sloupu jsme přijeli jako favorité, ale všichni jsme věděli, že i přesto, že Sloup začal tuto sezónu velmi špatně, nebude utkání jednoduché.

Sloup začal dvěma pěknými přímočarými akcemi, ale naši bránu vážně neohrozil. Naopak naše první zajímavější akce z 5. minuty skončila gólem. Po krásné přihrávce se na vápně ocitl sám Matuška, který střelou k tyči nedal gólmanovi šanci. Neuběhlo ani 15 minut a po nádherné individuální akci Matušky, který našel na malém vápně osamoceného Pernicu, jsme skórovali podruhé. Hra se přelévala z jedné stany na druhou a byla k vidění spousta zajímavých akcí, bohužel bez gólového efektu. Ve 36. minutě na půlce hřiště Hanskut vybojoval míč a krásnou samostatnou akcí přes dva bránící hráče nás dostal do tříbrankového vedení.

Po přestávce bylo vidět na našem mužstvu uspokojení ze třígólového náskoku a naše aktivita směrem dopředu byla víceméně nulová. Sloup začal mírně tlačit, ale gól se mu nepodařilo vstřelit, naopak my jsme začali hrozit z rychlých protiútoků. Matuška, Nečas ani Mokrý však branku z bezprostřední blízkosti neohrozili. Do 80. minuty se musel fanouškům fotbal líbit, ale poslední minuty zase ukázaly, že naši fotbalisté se opět dostali pod velký tlak a už se jenom bránili. Naštěstí Sloup žádnou šanci neproměnil a po nastřeleném břevnu z 85. minuty už naší branku neohrozil. Musím konstatovat, že jsme si za předvedený výkon vítězství zasloužili.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu