19.04.2010  |  Tomáš Vach

Výhru B týmu nad Sloupem zařídil Hanskut

B l a n s k o - Nejtěsnějším rozdílem porazili v sobotu fotbalisté FK APOS Blansko B celek Sloupu. V 73. minutě zisk tří bodů zajistil přesnou dorážkou Michal Hanskut.

18.kolo, sobota 17.4.2010, 16:00
1FK Blansko B
Sestava: Trubák - Rybář J., Hanskut, Cupal, Rajtšlégr - Klügl, Nečas (80. Stupka), Jelínek, Antal (46. Jarůšek) - Matuška, Pernica
Trenér: Tomáš Šenk
0Sloup
Sestava: není
Branka: 73. Hanskut

Zápas, který jsme odehráli minulý týden ve Vískách byl pravým opakem toho, co jsme viděli v sobotu na domácí půdě. Od začátku až do konce jsme vůbec neplnili to, co jsme si řekli v kabině.

Před zápasem jsme se dozvěděli, že Sloup přijel ve velice oslabené sestavě, chybělo celkem pět hráčů základní jedenáctky, proto jsme chtěli na soupeře vlítnout hned od začátku, přehrávat jej v osobních soubojích a zatlačit do úzkých. Bohužel tomu tak vůbec nebylo. Z obrany jsme nakopávali dlouhé centry na útočníky místo toho abychom míč podrželi a využívali rozehrávky přes záložníky Mela a Jelena. Krajní záložníci Klügl a Antal nebyli v tomto zápase moc vidět a nepředvedli to, co v minulém zápase, kde jsme je chválili. V útoku jsme si nedokázali vytvořit skoro žádnou šanci až na tři výjimky. Nebyli jsme si schopni vytvořit žádnou standardní situaci kolem soupeřova vápna až na jednu, kterou Matuška nedůraznou střelou poslal hostujícímu gólmanovi přímo do náruče. To byla snad jediná střela za první poločas. Když se to sečte tak jich bylo za celý zápas pět. Utkání z naší strany bylo hodně nepovedené. Naštěstí se k nám přiklonilo štěstí, když nedůrazná sloupská obrana nedokázala odkopnout míč z vápna a Hanskut nekompromisně napálil míč tvrdou ranou do sítě. Doufejme, že se hráči vzpamatuji a příští víkend podají v Letovicích daleko lepší výkon než tomu bylo nyní.