Karviná B

15. kolo , 10. dubna 2010, FK Blansko - FC Hustopeče

FC Hustopeče

Branky: Loula 4, Vintr 2, Zmeko O. 2, Blažek 2, Souček, Maňoušek, Šíbl

Matuška - Študent, Blažek, Maňoušek (C), Zemach - Kohút, Šíbl, Souček, Loula - Zmeko O., Vintr
Náhradníci:
Závodný, Zmeko D. ,Hoferek, Sedlák, Buš
Trenéři:
Šenkeřík, Matuška

není

V Blansku jsme porazili soupeře z dolní části tabulky. Toto vítězství bylo z kategorie povinných. Paradoxem je, že jsme byli proti takovému soupeři v plné sestavě.

Příští kolo nás čeká obdoba v Lanžhotě a nebýt reprezentace OFS našich kluků ve čtvrtečním krajském finále Danone cupu, kde narazí na fotbalovou kvalitu, tak nevím zda budou v těchto čtrnácti dnech fotbalově ukojeni. Zápas měl nádech jednostranné hry, která nám nic nedá a lituji hráče hostů, kteří mají odvahu v takovém složení hrát krajskou soutěž. Je to však holá realita a zatím je štěstí, že to nepotkalo nás. Kluci jsou nadrženi na každý mač, čehož je důkazem tréninková účast! K zápasu není třeba dalšího komentáře. Doufám, že po hodech nebude srajda!

Michal Šenkeřík