2. kolo , 17. srpna 2013, FK Blansko - FC Boskovice - Letovice

FC Boskovice - Letovice

Branka: 66. a 68. Vintr, 21. vlastní, 39. D. Zmeko, 58. Maňoušek, 71. Loula, 76. Bílek
ŽK: nikdo - L. Strya
Rozhodčí: Brach - Fojt, Váňa

„Po loňské úspěšné sezoně, kdy jsme obsadili třetí místo, nám vyšlo z mužstva sedm hráčů do staršího dorostu. Podařilo se nám však kádr vhodně doplnit. I když jsme proti Boskovicím nebyli kompletní a v naší hře ještě je co zlepšovat, měli jsme po celý zápas územní převahu. Mimo vstřelené branky jsme nastřelili dvakrát tyč a další stoprocentní šance zůstali nevyužity. Přesto jsme zaslouženě zvítězili,“ zhodnotil úvodní utkání nové sezóny trenér Jiří Pokoj starší.