16. kolo , 22. března 2014, FK Blansko - FC Dosta Bystrc-Kníničky

FC Dosta Bystrc-Kníničky

Branky: Šíbl, Vintr, Loula - Tofl 2

„Do zápasu jsme nastoupili s obavami bez dvou hráčů základní sestavy Bílka a O. Zmeka. Brankař Matuška nastoupil ne zcela zdráv, navíc dva týdny netrénoval díky výronu v kotníku. Začátek zápasu nám vyšel, dostali jsme se do dvoubrankového vedení a další čtyři stoprocentní šance jsme neproměnili. První branku jsme obdrželi ve 45. min., když jsme podcenili standardní situaci a špatně obsadili hráče. Druhý gól jsme inkasovali ze zbytečného pokutového kopu. Nakonec se nám podařilo díky Loulovi, který si naběhl na pěknou přihrávku a v samostatném úniku si poradil s obránci, vstřelit vítěznou branku. Zápas moc krásy nepobral. Naše vítězství bylo sice vydřené, ale zasloužené,“ poznamenal trenér Jiří Pokoj starší.