28.04.2014  |  Miloš Vašák st.

Rezervě vystřelil v Čebíně výhru Ladislav Hansl

Rezervě vystřelil v Čebíně výhru Ladislav Hansl

Č e b í n / B l a n s k o - Velmi důležité vítězství vybojovali v rámci 19. kola 1.B třídy, skupiny A fotbalisté FK Blansko B. Svěřenci Ivana Študenta díky dvěma trefám Ladislava Hansla odvezli tři body z horké půdy Čebína a stále mohou pomýšlet na záchranu.

 
 
19.kolo, sobota 26.4.2014, 16:00
1FC Čebín
2FK Blansko B
Sestava: Švancara - Zavoral, Mokrý, Vágner, Kopecký - P. Beneš (72. Suchý), Pokorný, T. Zouhar, M. Beneš (46. D. Juránek) - Hansl, Jarůšek
Náhradníci: D. Juránek, Suchý
Trenér: Ivan Študent
Asistent a vedoucí mužstva: Miloš Vašák st.
Poločas: 1:1
Branky: 43. Halouzka - 28. a 74. Hansl

Komentář k zápasu

Do zápasu jsme šli opět ve značně pozměněné sestavě, kdy se na trávníku po dlouhé době po zranění objevil Tomáš Jarůšek, který na podzim hostoval v Rájci-Jestřebí. Z A týmu nás doplnili Aleš Vágner, Martin Pokorný, Tomáš Zouhar a Ladislav Hansl.

Začali jsme převahou, kdy se postupně do velmi dobrých příležitostí dostávali Hansl a Beneš, ty však zůstaly nevyužity. Z naší útočné aktivity pramenila spousta rohových kopů v podání Pokorného, ale stále se nám je nedaří úspěšně zakončit.

Domácí jsme do zakončení nepouštěli. Velmi pěkná akce se zrodila ve 24. min. po ose T. Zouhar, Zavoral, který z pravé strany přesným centrem našel Ladislava Hansla a ten hlavou s jistotou překonal brankáře - 0:1. Hra se postupně vyrovnávala a bohužel zhruba dvě minuty před poločasem po ojedinělém útoku Čebína přišel z pravé strany míč do vápna a Halouzka srovnal skóre - 1:1.

Do druhého poločasu již vinou zranění nenastoupil Michal Beneš, kterého nahradil David Juránek. Po změně stran jsme trošku polevili, domácí měli více ze hry, ale dobře organizovaná obrana s jistým Švancarou v brance je do šancí nepouštěla. Postupně jsme využívali otevřenější obrany Čebína, především z pravé naší strany dvojice Zavoral, T. Zouhar byla velmi nebezpečná. Po jednom z průniků našel T. Zouhar Ladislava Hansla, který po zpracování obešel ve vápně obránce a prostřelil brankáře - 1:2.

Poté ještě přišel zoufalý tlak domácích s podporou rozhodčího, ale naše obrana s přehledem odvracela nakopávané míče. Zaslouženě jsme si tak připsali velmi důležité tři body.

Ohlasy trenérů

Miloš Vašák, FK Blansko: „Solidně zvládnutý venkovní zápas. Sice se nám nedařilo tolik kombinačně jako v předchozích zápasech, ale velmi dobře pracovala defenziva a v útočné fázi jsme byli konečně efektivní v zakončení. Ladislav Hansl ukázal, že uvnitř pokutového území soupeře se umí dobře pohybovat a pokud mu spoluhráči připraví míče, dokáže si najít tu správnou pozici k zakončení. Kluky chválím za vůli a bojovnost, občas toho dost schytali od soupeře, někteří dohrávali se sebezapřením, ale střídat jsme už bohužel nemohli.“
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu