21.05.2014  |  Boris Hasa/Jiří Pokoj st.

Mladší dorost vyhrál v Havlíčkově Brodě

H a v l. B r o d / B l a n s k o - Již šestou jarní výhru si na své konto připsali mladší dorostenci. V rámci 24. kola divize D si svěřenci trenéra Jiřího Pokoje staršího odvezli všechny body ze hřiště Havlíčkova Brodu, kde zvítězili poměrem 3:1.

24.kolo, neděle 18.5.2014, 12:30
1FC Slovan Havlíčkův Brod B
Sestava: Matuška - Maňoušek, Študent, Zemach, D. Zmeko - Vintr, Zeman, P. Souček, Mareček - Keprt, O. Zmeko
Náhradníci: Kala, Šindelka, Borek
Trenér: Jiří Pokoj st.
Branky: R. Keprt, Mareček, Vintr

„Do Havlíčkova Brodu jsme odjeli bez Dobeše, který šel hrát za Rájec a Šíbla, kteří se neobtěžovali omluvit v sobotu abychom mohli mužstvo na neděli doplnit. Domácí nastoupili v silné sestavě s hráči, kteří nastupují za ligový nebo starší dorost. Kluci přistoupili k zápasu zodpovědně, splnili všechny taktické pokyny a kromě desetiminutového výpadku ve druhém pololočase domácí hráče k ničemu nepustili. Mimo vstřelené branky jsme si vypracovali minimálně další čtyři 100% šance, nastřelili jsme dvě tyčky a jedno břevno. Všichni hráči podali perfektní výkon a zaslouženě jsme si odvezli tři body. Na závěr, tak jak jsem hodnotil špatný výkon rozhodčích v Třebíči, tak tenhle zápas rozhodčí zvládli na jedničku a není to z důvodu toho, že jsme vyhráli,“ poznamenal k utkání trenér Jiří Pokoj starší.